10 najpopularniejszych miejsc na świecie na podróż poślubną


Przed podjęciem decyzji, gdzie wybierzecie się w podróż poślubną, warto zapoznać się pogodą w danych rejonach świata, pomyśleć o szczepionkach (jeżeli są konieczne), zapoznać się bliżej z regionem i w miarę możliwości zorganizować sobie zwiedzanie ciekawych punktów…a później rozkoszować się wspólnymi chwilami.

A Wy, jakie miejsca polecacie na romantyczną podróż poślubną?

Oto dziesięć najpopularniejszych miejsc na świecie, na spędzenie miesiąca miodowego.

HAWAJE.
Wyspy te oferują wspaniałe wybrzeża, wulkany, zieleń, ciepłą bryzę, piaszczyste plaże, a do tego najbardziej egzotyczne i wspaniałe kurorty.
Wszystko to razem wzięte przyciąga większość nowożeńców z całego świata, które jest doskonałe na wypoczynek.

FRANCJA.
A w szczególności Paryż, który jest najbardziej popularnym miejscem na miesiąc miodowy od niepamiętnych czasów, można skorzystać z okazji i zrobić sobie sesję ślubną w Paryżu.
Francja oferuje piękne i egzotyczne plaże, nie tylko na Lazurowym Wybrzeżu, można także odwiedzić światowej sławy muzea, katedry, pomniki. Francja jest również bardzo słynna z doskonałej kuchni i wina.

BAHAMY.
Piękne białe piaszczyste plaże i mnóstwo luksusowych hoteli, czyli idealne miejsce na rajskie wakacje.

WŁOCHY.
Jeden z najbardziej popularnych krajów na podróż poślubną.
Atmosfera małych miasteczek, urokliwe plaże oraz pyszne jedzenie,czyli wszystko co potrzeba do udanego wyjazdu.

MEKSYK.
Ten rozległy kraj oferuje nie tylko szerokie plaże, na których można się wygrzać w promieniach słońca, przyciąga również zabytkami.
Jeżeli lubisz dalekie podróże oraz zwiedzanie ciekawych miejsc, to wybierz miesiąc miodowy w Meksyku.

BARBADOS.
Przepiękna wyspa na Karaibach,znana z błękitnej wody, piaszczystych plaż i atmosfery najbardziej cichej i kojącej. Kultura wyspy jest bardzo żywa i kolorowa, a kuchnia przepyszna.
Słońce świeci tu niemal przez cały rok, a tym samym jest wielką atrakcją dla nowożeńców lubiących podróżować zimą.

FIDŻI.
Tutaj znajdziesz z pewnością znajdziesz plaże z białego piasku, otoczone palmami i bujną roślinnością. Hotele są rozsiane po 300 wyspach, a przyrodą oraz ciszą możemy się wręcz rozkoszować.

BORA BORA.
Jest to mały i atrakcyjna wyspa na Oceanie Spokojnym. Oferuje wiele atrakcji rekreacyjnych, które obejmują: pływanie, nurkowanie, żeglarstwo, narciarstwo wodne.

TAJLANDIA.
Ostatnio Tajlandia stała się bardzo popularnym miejscem dla nowożeńców. Plaże są przepiękne, a kultura mieszkańców przyjazna i kolorowa.
Kuchni tajskiej nie trzeba przedstawiać, ponieważ jest znana na całym świeci.
Atrakcje: Bangkok, Koh Samui Island i Pattaya.

CHORWACJA.
Często wybierana przez pary lubiące podróżować samochodem i zwiedzać po drodze inne kraje. Pełna urokliwych wysp, romantycznych zakątków, tawern, w których można rozkoszować się we dwoje wybornym winem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *